09199495065      info@easydevelop.ir

طراحی ویژه سایت خبری

طراحی حرفه ای سایت های خبری متناسب برای کلیه سایت های خبرگزاری و خبری و رسانه ای، منطبق با آخرین تکنولوژی های طراحی سایت و کاملا بهینه شده برای موتورهای جستجوگر

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

تبلیغات در 100 سایت خبری

از طریق این خدمات ما می توانید با ارزان ترین قیمت تبلیغات متنی یا بنری خود را در 100 سایت خبری قرار دهید.
 

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

خرید یک سایت خبری

برای راه اندازی سایت خبری لازم نیست از صفر شروع کنید، از بین سایت های موجود یکی را انتخاب کنید و خریداری کنید و مشغول به کسب درآمد شوید.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

خرید دامنه رنک دار

دامنه سایت خود را از میان دامنه هایی انتخاب کنید که رنک خوبی دارند تا در این بازار با شتاب بیشتری حرکت کنید.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

تبلیغات ویژه برای حامیان

تبلیغات ویژه برای کلیه اسپانسرها، به همراه امکان ویژه قرار دادن اخبار اسپانسرها در کلیه سایت ها در بخش مخصوص به خود

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

بهینه سازی دامنه شما

قرار دادن دامنه ی شما در سیستم قوی خبری توسعه آسان، فقط کافیست پکیج بهینه سازی دامنه خود را خریداری کرده و به پیشرفت دامنه خود نگاه کنید.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

توسعه آسان

خدمات ما برای شما آسان ترین و سریع ترین راه رسیدن به هدفتان است

با سال ها تجربه در زمینه وب هم اکنون مفتخریم که به ساده ترین روش ممکن برای شما شرایطی را فراهم آوریم که بتوانید بدون دردسر و صرف وقت وبسایت خود را ایجاد کنید و از همان موقع شروع به کسب نمایید.

در حال حاظر فقط محدوده کار ما وبسایت های خبری می باشد. بنابراین اگر شما به دنبال راه اندازی وبسایت خبری هستید در درست ترین جای ممکن قرار گرفته اید. شما می توانید سایت خبری خود را به راحتی و در کمتر از 24 ساعت تحویل بگیرید. از میان دامنه ها دامنه ی مورد نظر خود را بررسی و انتخاب کنید، به بخش سفارش بروید و فرم مربوطه را پر کنید.

تبلیغات در وبسایت های ما فقط به صورت دسته جمعی قرار می گیرد. بنابراین در یک لحظه در تمام وبسایت های خبری ما تبلیغ خود راخواهید دید. هر سایت خبری ما در روز بیش از 50 خبر جدید در خود درج می کند. این تعداد خبر را در 100 سایت ضرب کنیم خواهیم دید که گروه ما در روز 5000 صفحه جدید در اینترنت ایجاد خواهد کرد. با توجه به میزان بالای صفحات اخبار گذشته و اخباری که در آینده به سایت ها اضافه می شود، تبلیغات یک ماهه شما در بیش از 150.000صفحه جدید در ماه نمایش داده خواهد شد. 

چرا توسعه آسان؟

تحویل 24 ساعته سایت

موفقیت ازآن کسانی است که در زمان سریع تر حرکت می کنند. ما مفتخرینم که برای اولین بار در ایران این سرویس را با این شرایط ارائه می دهیم. تنها در 24 ساعت سایت کامل خبری خود را با رنک بالا تحویل بگیرید. 

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

قوانین seo که برای سایت های خبری با توجه به رقابت موجود بسیار اهمیت دارد به خوبی در وبسایت ها رعایت شده است، و مهم ترین دلیل موقیت این وبسایت ها را شامل می شود.

برتری از لحاظ تعداد وبسایت ها

تعداد سایت های ما موضوعی است که تمامی سرویس های ما را منحصر به فرد می کند. تعداد زیاد سایت های ما تبلیغات، بهینه سازی دامنه و انتخاب از میان وبسایت ها و دامنه ها را برای شما بی مانند می سازد.

ویترین وبسایت های ما